"an independent online kurdish website

نادر کیانی متولد سال1359 اصالتا مشهدی است مادرش ارومیه است. همه جا خودش را خبرنگار معرفی کرده است. بله نادر کیانی مسئول بازداشتگاه وزارت اطلاعاتهnader-kiani-jash

تمام کسانی که را که از شهرهای مختلف کردستان دستگیر می کنن و وابسته به حزب و یا کومەله باشند را به نزد او میاورند بازجویی ها را انجام میده و هفته ای چند شب در بازداشتگاه شیفت است خیلی تسلیمی ها هم را بازجویی و برخورد فیزیکی کرده و حتی از بستگانش هم خیلیا خواسته برای همکاری و نفوذ در احزاب کوردی وارد این احزاب بشوند و قول داده آنها را به هر کشوری بخواهند بفرستد.

نادر کیانی از اول هم مامور وزارت اطلاعات بود یعنی برای همین ماموریت هم از ایران به کومەله رفته بود و متاسفانه سالها در این حزب بعنوان مامور اطلاعات کار کرد. دوره های ویژه را هم دیده و خیلی هم مورد اعتماد رژیم است. همه جا گفته خبرنگاره اما نیست کار اصلی او بازجویی از نیروهای احزاب کردی است. در خیلی از خبرگزاری های شناخته شده رژیم هم نفوذ دارد. سالها در کرج هم زندگی کرده است. از طریق رسانه ها خودش را خبرنگار معرفی کرده و از این طریق خیلی مردم را گول زده است. در بازداشتگاه هر چند روز در هفته شیفت است .خیلی از مردم و خانواده های پیشمرگها را به اطلاعات احضار کرده است.

با تشکر فراوان

بینام

پێشمەرگەکان: ئەوە کە نادر کیانی پیاوی ئیتلاعاتە، کەس شکی نیە بەڵام  نەتوانرا سەرجەم هەواڵەکە راست کەینەوە.

مدیر مسئول و سردبیر سایت پیشمرگه کان

جوابیه نادر کیانی به گزارشی کذب با این تیتر” نادر کیانی مسئول بازداشتگاه وزارت اطلاعات است”!!!!!!

شب پنج شنبه برابر با 29 تیر ماه 1396 بار دیگر سایت های وابسته به گروهکهای کرد ستیز کومله و دمکرات و در راس آنها سایت پیشمرگەکان اقدام به انتشار گزارشی کاملا کذب محض برعلیه نگارنده نادر کیانی نمود.

در این گزارش ادعا شده که بنده مسئول بازداشتگاه وزارت اطلاعات هستم !!!!!!

انتشار چنین گزارشهای دروغین بار دیگر ثابت کرد که سایتها و رسانه های گروهک های کردی برای خفه کردن صدای منتقدین خود به شیوه ها و روشهای غیر اخلاقی متوسل می شوند البته این اولین باری نیست که سایتهای گروهک های کردی این چنین از قلمهای تیز امسال بنده می هراسند و چون توانایی پاسخ گویی در برابر امسال نادر کیانیها را ندارند به این شیوه های غیر اخلاقی پناه می برند.

چندی پیش نیز همین سایت مطلب دیگری بر علیه بنده منتشر کرده بود و وقتی با مدیر مسئول این سایت صحبت کردم ایشان قول دادند جوابیه بنده را منتشر کنند اما به قولشان عمل نکردند.

گاهی در خلوت خود از خود می پرسم راستی اگر حکومتی در دست این گروهک ها بود همچون داعش تک تک منتقدین خود را آشکارا به رگبار می بستند.

من همچون اینها شایعه پراکنی نمی کنم حقیقت را می گویم کمااینکه در سالها و ماههای گذشته شاهد بودیم دهها شهروند بی سلاح کرد را تنها به صرف ابراز عقیده و مخالفت با این گروهکها جلوی چشم خانواده هایشان به طرز دلخراشی به رگبار بستند. وقتی هم دستشان به امثال نادر کیانی نمی رسد دست به شایعه پراکنی و تخریب شخصیتی امثال من می زنند . ادعای اینکه من مسئول و بازجوی وزارت اطلاعات هستم کذب محض هست.

بهتر نیست بجای شایعه پراکنی جواب نقدسیاسی را با نقد سیاسی بدهید.

ادعا که باد هواست حتی در دادگاهها هم در هیچ جای دنیا هیچ قاضی بدون ارائه سند و مدرک محکمه پسند چنین ادعاهایی را بر علیه کسی نمی پذیرد بهتر است این قبیل سایتها به راحتی با جان افراد بازی نکنند و پیش از آنکه ادعایی را علیه کسی عنوان کنند ابتدا با سند و مدرک صحت آنرا تایید کنند و بعد اقدام به انتشار آن بکنند و اعتبار خود را از این بیشتر لکه دار نکنند.

چرا که این قبیل ادعاهای کذب می تواند به قیمت جان افراد تمام شود. بر اساس قانون رسانه شما موظف هستید این جوابیه را در همان ستون گزارش دروغینتان منتشر کنید.

و سریعا گزارش مربوطه را حذف نمایید.

“نادر کیانی خبرنگار حوزه بین الملل و امور منطقه ای-“و مدیرمسئول وبسایت کومله منتقد1

نویتـرین هەواڵ و بابەت


فارسی