"an independent online kurdish website

درپي گفتگوي يك ساعته اجلال قوامي ،سخنگوي سازمان دفاع از حقوق بشر كردستان با شبكه پرس تي وي ،اين فعال حقوق بشر توضيحاتي را در جهت تنوير افكار عمومي دراختيار خبرگزاري ديده بان حقوق بشر كردستان گذاشت.ijlal_qewami_2

متن كامل

توضيحات اجلال قوامي درپي مي‌آيد:

اگرشهامت دارند مصاحبه‌ام را كامل پخش نمايند

دوسال و اندي پيش شبكه به اصطلاح ارزشي پرس تي وي گفتگويي يك ساعته با بنده داشت كه به چند دقيقه تقليل دادو به همراه اعترافات چندجوان سلفي پخش نمود،اين اقدام با انتقاد و اعتراض شديد بنده به مسؤلان اين شبكه همراه شد و قراربود كه آن مصاحبه به طور كامل پخش شود اما گويامسؤلان اين شبكه اخلاق را قي كرده‌اند.

پس از انجام اولين گفتگويم با اين شبكه موجي از تخريبها ،توهينها،و حرمت شكني ها از سوي جريان موسوم به سلفي ها كه همراه با شب نامه و غيره……. بود در مناطق كرد نشين برعليه بنده پخش شد كه مي‌پنداشتند.

پخش اعترافات هم كيشانشان از پرس تي وي هم داستاني آنان و من است!!! در طول دو سال اخير بارها اين شبكه براي انجام مصاحبه تماس مي‌گرفتند و من بارها جوابم نه بود تا اينكه در نيمه دي ماه امسال با اصرار و ابرام خبرنگار و تهيه كننده با شرايطي حاضر به گفتگو با اين شبكه شدم.

گفتگوي انتقادي و اعلام نقطه نظرات سازمان دفاع از حقوق بشر كردستان از جمله شرايطم بود كه با پذيرش آن از سوي پرس تي وي مصاحبه‌ي 45 دقيقه‌اي با اين شبكه داشتم .با كمال ناباوري باز هم شاهد آن بودم كه فقط دو دقيقه از اين گفتگوي انتقادي به همراه ضميمه اعترافات چند نفر ديگر از پرس تي وي پخش شد.از مسؤلان اين شبكه مي‌خواهم اگر شهامت دارند گفتگوي 45

دقيقه‌اي اينجانب را پخش نمايند تا سيه رو شود هركه در او غش باشد.پرس تي وي بار ديگر اخلاق و انصاف را قرباني كرد و نشان داد اين شبكه به اصطلاح ارزشي به هيچ ارزشي پايبند نيست .حق شكايت از اين شبكه دروغ پراكني و نفرت افكني را براي خود محفوظ مي‌دارم.درپايان از انتقادات و لطف دوستان در داخل و خارج از كشور صميمانه سپاسگذارم.

اجلال قوامي

16/بهمن/1390

5/فوریه/2012{jcomments off}

نویتـرین هەواڵ و بابەت


فارسی